Biz Kimiz?

Uz. Dr. FÜSUN KOCAMAN ÜRÜTÜK

1974 yılında Almanya’da doğdu. 1991’de İstanbul Vefa Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne girdi. Başarılı bir öğrenim hayatından sonra İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji AD’nda ihtisasa başladı.  2000 yılında klinik bir dal olan Deniz ve Sualtı Hekimliği AD’na asistan hekim olarak başladı. Nisan 2003’te ihtisasını tamamlayıp Şişli’deki Özel Hipermer Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi’nde Mesul Müdür olarak çalışmaya başladı ve binlerce hastaya hizmet verdi. 

1999 yılı depreminde gönüllü olarak deprem bölgesine giden Dr Füsun, hayatın başka yönlerinin de olduğunu farkedip spiritüel çalışmalara başladı. Çeşitli meditasyon teknikleri, NLP, ileri düzey modelleme, Reiki, EFT, TAT, Mutluluk Kolay, Mindfulness ve biyorezonans en çok kullandığı terapi yöntemleridir.

Dr Füsun Kocaman Ürütük, tüm yaşamı boyunca çeşitli eğitimlerle kendini geliştirmeye devam etti. Bir küfede harmanladığı eğitimler ve enerji çalışmalarıyla danışanlarına ve hastalarına şifa dağıtmaya devam etmektedir.

 

Aldığı Eğitimler:

Quitt Rezonans Terapisi Eğitimi

Nöral Terapi

İşyeri Hekimliği

EFT

TAT

Aile Dizimi (Konstelasyon)

Mutluluk Kolay Eğitimi

Alton Kamadon Merkabah Eğitimi 1-6

Brahma Kumaris Meditasyon Eğitimi

NLP Practioner

NLP Master

NLP İleri Düzey Modelleme

Yeni Yüksektepe Felsefe Okulu

Milton Eriksson Tekniği

Mindfulness Eğitimi

Semih Yalaman Hayal Kur Eğitimi

Reiki 1-2

Reiki Master Eğitimi

Kabala Eğitimi – Sami Şarhon

Karşı Cinsle İlişkilerimiz Eğitimi

Norbekov Eğitimi 1-2

Access Bars

Nefes Eğitimi

Matrix Energetics

Work Eğitimi

Işık Yazan Bilgelik Eğitimi

 

“Hayatıma dokunan herkese binlerce teşekkürler….”