KARMA’NIN YÜKSEK ÜSTAT’LARI  ile KARMA TEMİZLİĞİ ÇALIŞMASI

”Her yıl “Sonbahar Ekinoksu” civarı ve senede sadece bir kez yapılan, önceki yıllarda bu çalışmaya katılan çok sayıda kişinin olağanüstü farkındalıklar yaşadığı bu derin çalışmayı bu sene Athena’da ilk kez gerçekleştiriyoruz.

     “Sonbahar Ekinoks”u ve ona yakın günler yılın en önemli zaman dilimini oluşturur. 23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna girmekte ve Zodyak çarkının tam orta noktasına ulaşmaktadır. Ruhun Zodyak çarkının “Koç” noktasından başlayan yolculuğu, “Terazi” noktasına ulaşmış olur. Bu gün “Sonbahar Ekinoks”u olarak adlandırılır. Burada gece ile gündüz eşitlenir. O gün, bir mevsimi kapatıp yeni bir mevsime gireriz. Burası, insandaki “Ben” bilincinin, “Biz” bilinciyle temasa geçtiği çok hassas bir dönüm noktasıdır. Kişi “Varoluş”u gerçekleşmiş, sıra “Birlik”e gelmiştir. “Denge” bütün kadim öğretilerin en önemli kavramlarından biridir ve tüm Yaratılış’ın özüdür. Dolayısıyla dengede olmamız ve o dengeyi muhafaza etmemiz çok önemlidir.

     İçinde bulunduğumuz günlerin çok önemli bir özelliği de, Karma temizleme çalışması yapmak için çok uygun bir zaman olmasıdır. Bu yüzden 11 Eylül Salı her yıl sadece bir kez gerçekleştirdiğimiz çok derin ve etkileyici bir çalışma yapacağız. Son derece güçlü bir metotla yaşamımızda bizi zorlayan olaylar, hastalıklar, önüne geçemediğimiz dürtülerimiz ve karakter özelliklerimizi etkileyen karmalarımızı, Karmanın Yüksek Üstat’larının yardımı ile şifalandıracağız.


     Karma, insanın tüm hayatını bağlayan ve bir anlamda her ruh için, kendi seçtiği deneyimleri uğraş vererek dengelemesini düzenleyen bir mekanizmadır.  Yaşamımızda  karşılaştığımız her olay, her koşul karmik bir sebebe dayanmaktadır. İlişkileriniz, kariyeriniz, başarı seviyeniz, her şey karma ile bağlantılıdır. Kişinin Akaşik kayıtlarındaki olumsuzluklar, acılar ve yaralar şifalanmadıkları sürece devam ederler. Bireyin karmasında iyileşmeyen her şey; bozulan, yürümeyen bir ilişki, iş yaşamı, hayat tarzı ya da davranış olarak kendini gösterir.


    Karmamızı temizleyerek kendimizi acı çekmekten kurtarabilir, sonsuza dek devam edecek bir zinciri kırabilir ve ilgili herkes için acıya son vermiş oluruz. Bu acı aynı zamanda tüm enerji bedenlerimizden, geçmiş ve bu yaşamımızdan da tekrar edilmemek üzere çıkarılarak bu şekilde bir DNA şifası da sağlanmış olur.

   Sonbahar ekinoksu dolayları Kabalistik takvime göre yeni bir yılın başlangıcıdır. Bir inanışa göre, yeni yılın ilk gününde, herkesin “Akaşik Kayıtları” ya da “Ruhun Yaşam Kitabı” açılır ve on gün boyunca da kitap açık kalır. Bu süre içinde Karmanın Üstatlarının da yardımıyla üzerinde temizlemeler ve değişiklikler yapılabilir. On gün sonra, süre tamamlanır ve kişinin kaderi o yıl için mühürlenir. Bu meditasyonu gerçekleştireceğimiz gün de, bu on günlük zaman diliminin içinde bulunmaktadır.

    Karmanın Yüksek Üstatları ile Karmayı Şifalandırma çok derin bir meditatif çalışmadır. Tam anlamıyla bir arınma işlemi olup insanın ruh yapısında ve hayatında pozitif anlamda büyük değişimlere neden olur. Bu çalışma sayesinde ulaşacağınız şifa, sizde kalıcı olumlu değişimler meydana getirecek, günlük olaylarla baş edebilmemiz için size güç verecek, etrafımızdaki negatiflere karşı yüksek bir koruma sağlayacaktır.

11 Eylül Salı akşamı yapacağımız bu çok özel çalışmada sizi de aramızda görmeyi diliyoruz.

Işık ve Sevgiyle Kalın

Eğitmen: Sami Şarhon

Tarih: 11 Eylül 2018 Salı

Saat:  19:30 – 22:00
Ücret:  100 TL. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir