Metabolizmanızı Hızlandırmak…

Kolayca başka enerji formlarına dönüştürülebilen ve hücrede gerçekleşen biyokimyasal reaksiyonların tümü olan metabolizma, canlının tüm yaşamsal olaylarında kullandığı enerji kaynağıdır.
Metabolizma, insan vücudunda temel ihtiyaçların karşılanabilmesi için yaktığı enerji miktarıdır. Metabolizma, gün içerisinde tükettiğimiz gıdaların ve yapmış olduğumuz hareketlerin etkisiyle hızlı veya yavaş çalışmaktadır.
 
Bol su içmek, metabolizma hızlandıran ancak en çok bilinen etken olmasına rağmen en çok ihmal edilen adım. İçilen su miktarı az olduğunda metabolizma hızınız kesinlikle bu durumdan etkileniyor. Gün içerisinde 2,5-3 lt su tüketin.
 
Bağırsak faaliyetlerini artırarak vücudunuzun daha fazla enerji harcamasını sağlayan ve bağırsaklarınızdaki toksinleri, kalıntıları ve bir miktar yağı vücudunuzdan uzaklaştıran lifli besin ağırlı beslenme şeklini hayatınızda ilke edinmelisiniz.
 
Önerilen günlük diyet lifi miktarı
 
Erkekler, 19-38 yaş 38 gram
Erkekler. 51+yaş 30 gram
Kadınlar: 19-50 yaş 25 gram
Kadınlar: 50+ yaş 21 gram
 
Metabolizmanızı Hızlandırmaya Yardımcı Biyorezonans Terapisi
 
Metabolizma hızlandırıcı ilaçları kullanmamanızı öneriyoruz. Doktor tavsiyesi dışında kullanımları kalp krizine sebep olabiliyor ve hormonları bozuyor. Biorezonans terapisi kişiye zarar vermeden ya da herhangi bir ilaç desteğine ihtiyaç olmadan, vücudun toksinlerden arınmasına ve detoksuna yardımcı olur. Böylelikle kişinin bağımlısı olduğu maddelere karşı olan isteğini yok eder.  Birbirinden bağımsız birçok sağlık problemine ve hastalığa neden olan“patolojik elektromanyetik titreşimler” kendi ayna görüntülerinin vücuda uygulanmasıyla ortadan kaldırmaya yardımcı Biyorezonans terapileri sayesinde, metabolizmanızı yavaşlatacak ve vücuda alındığından kahverengi yağa dönüşmesine neden olan, besin değeri düşük ya da hiç olmayan işlenmiş rafine şekeri içeren gıdalardan tamamen uzak durabilirsiniz. Yararından çok zararı olan bu tür gıdalara karşı duyarlılığınızı ortadan kaldırmaya yardımcı olan Biorezonans terapisi ile günlük hayat rutininizin bir parçası olması gereken sağlıklı beslenme biçimine, otomatik olarak, isteyerek yönelirsiniz.
Biyorezonans  terapisi ile açlık hissi azalarak, un-tuz-şeker; hamur işi, tatlı, pasta, çörek, börek, ekmek , makarna, çikolata veya benzeri yiyeceklere olan düşkünlükler siliniyor. Vücut enerjiniz dengelendiği için psikolojik olarak rahatlıyor. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir