Sağlıklı ve Kalıcı Kilo Verirken Önemli 5 Adım


Kendini Sev.
Bedenimiz ömür boyu bizimle ve her iyi adımımıza da cevap verecek. Asla geç değil. Yeter ki kendimize küsmeyelim.
Pozitif kal,sağlıkla kal.
Dr Füsun Kocaman Ürütük, hayata pozitif bakan, sorunları kafasına dert etmeyen kişilerin hastalığa yakalanma riskinin çok az olduğunu belirtti. İnsanın bağışıklık sisteminin güçlü olmasının en iyi yolunun beyinden iyileştirici ve mutluluk verici hormonların salgılanmasıdır.
Erken saatte uyan, kahvaltı en önemli öğün, atlama.
Sevdiğiniz sağlıklı alternatiflerle çeşitlendirilen kahvaltıyı sıkıcı olmaktan uzaklaştırarak bedeninize ve zihninize iyi gelecek, mevsimin sebze meyvelerini içeren zengin besin değeri içeren bir öğün haline getirin. Çünkü metabolizmanın çalışmasını sağlayan günün ilk ve en önemli öğün.
Bir bilene danış.
Hayatınızı baştan aşağı değiştiren bir etkiye sahip yolan konusunda uzman olan kişilerden yardım almak, güveninizin artmasına neden olarak, problemlerle daha kolay başa çıkmanızı sağlayacaktır.
Biyorezonans terapisi yardımıyla aç kalma, doyarak zayıfla.
Biorezonans terapisi, vücudunuz bağımlı olduğu yiyeceği adeta belleğinden çıkarır, siz de artık o yiyeceği tüketme isteği hissetmezsiniz. Bağımlılık yaratan yiyecekler genelde şeker ve karbonhidrat içerdiği için, bu yiyecekleri kestiğinizde şeker seviyenizde ve uyku düzeninizde bir düzelme görülür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir